Indywidualny projekt

Projektowanie strojów sportowych – indywidualne wzory na zamówienie

Potrzebna odzież sportowa z unikalnym wzorem? Wykonamy ją zgodnie z Twoim projektem. Nasz sklep specjalizuje się w produkowaniu strojów sportowych, a na życzenie klienta stworzymy odzież z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem.

Propozycja dla szukających spersonalizowanego stroju

Nasza firma produkuje stroje sportowe na zamówienie. Jeśli potrzebujesz koszulki z personalizacją, jednak Twoje potrzeby wykraczają poza standardowe wzory, skontaktuj się z nami. Naniesiemy propozycję nadruku na wykroje i szablony graficzne, których używamy, a następnie prześlemy Ci do zaakceptowania projekt koszulki sportowej.

Nanosimy indywidualne wzory na:

 • nowe koszulki,
 • nowe spodenki,
 • nowe komplety (koszulki i spodenki).

Naszą specjalnością jest projektowanie strojów sportowych zgodnie z koncepcją klienta. Projekt stworzony na podstawie wysłanego wzoru dopasujemy do Twoich preferencji. Ty zdecydujesz, na którym modelu zostaną wykonane nadruki. Oferujemy odzież sportową wysokiej jakości w najlepszej możliwej cenie. Nasze stroje produkowane są z poliestru Orlando. To dzianina, która cechuje się mikro nacięciami. Przewiewny i lekki materiał doskonale sprawdza się podczas zaciętej rywalizacji sportowej. Odzież zachowuje kolor nawet po wielokrotnym praniu, a wykonane przez nas nadruki są wyjątkowo trwałe.

Stwórz stroje dla drużyny sportowej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest spójny wygląd całej drużyny. Stroje sportowe na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla każdego zespołu. Dzięki jednakowym, spersonalizowanym kompletom, zawodnicy stworzą zgrany kolektyw. Projektowanie koszulek sportowych umożliwia tworzenie strojów zawierających logo i nawiązujących do barw klubowych. To doskonała alternatywa dla klientów, którzy oczekują czegoś więcej, niż ubrania ze standardowym wzorem. Każdy projekt koszulki sportowej czy innej części stroju jest dokładnie omawiany z klientem. Jeżeli zostanie zaakceptowany, przystąpimy do szycia zamówionych strojów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zamówione przez Ciebie ubrania będą dokładnie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Zakup indywidualnie projektowanych koszulek i spodenek to doskonałe rozwiązanie między innymi dla:

 • drużyn piłkarskich,
 • drużyn koszykarskich,
 • drużyn siatkarskich,
 • biegaczy.

Stroje z własnymi wzorami to świetna propozycja nie tylko dla zespołów, ale także dla każdego sportowca, który chce się wyróżnić i podkreślić swój indywidualizm albo przynależność do konkretnego klubu. Jeżeli potrzebujesz unikalnego wzoru, to zgłoś się do nas — chętnie go dla Ciebie opracujemy.

Koszt opracowania (jednorazowo):
 • nowa koszulka 69 zł z VAT / szt.
 • nowe spodenki 49 zł z VAT / szt.
 • nowy komplet (koszulka i spodenki) 99 zł z VAT / szt.
 • + koszt uszycia wg cennika