Partnerzy

PARTNERZY

BLACKROLL® to uniwersalne produkty do rolowania ciała przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywności sportowej. Stosując w formie automasażu i prostych ćwiczeń możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, a także zwiększyć jego mobilność.

Rolowanie to nie tylko uzupełnienie tradycyjnego treningu, ale również klasycznych metod leczenia, takich jak fizjoterapia, masaż, czy też osteopatia. Przetrenowanie, opuchlizna, czy też operacja chirurgiczna może narazić otaczającą mięśnie tkankę powięziową na zmiany i spowodować ból, a nawet unieruchomienie. Stosowanie produktów BLACKROLL® umożliwia łatwą i szybką regenerację napiętych mięśni i ciała, pomaga poprawić mobilność, a także wyeliminować ból.

Centralshop.pl to ponad 4 tysiące produktów w ofercie, ponad 10 lat doświadczenia w branży odżywek i suplementów, a także gwarancja profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odżywek i suplementów, nowości rynkowe, promocyjne ceny, darmowa dostawa i masa gratisów!

Dresoowka to polski producent odzieży dla kobiet i dzieci. Ubrania uszyte głównie z dzianiny dresowej świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. W ofercie znajdują się nie tylko klasyczne szare dresy, ale również kolorowe sukienki, tuniki, bluzki, a także akcesoria typu czapki, kominy czy opaski. Wszystko w unikalnych wzorach i niepowtarzalnych modelach.

DOBRA agencja marketingowa to nasz partner od początku funkcjonowania firmy w nowym wydaniu. Jest odpowiedzialna za przygotowanie naszego sklepu, naszego logo i całą kreację. Oprócz stron i sklepów internetowych oraz projektów graficznych agencja realizuje wszelkiego rodzaju druki, a także nieszablonowe pomysły.